Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez befele nőtt...

Szerintetek ez befele nőtt pattanás lehet? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Hétfőn éreztem egy dudort a térdhajlatomban. Viszont aznap mikor hazaértem és megnéztem egy nagyobb dudor volt a hajlatban (körülbelül mintha lenne még egy térdem csak hátul). Tűzforró volt és bevolt gyulladva meg piros volt maga a dudor + a közepén volt egy pirosas pont/folt. Hétfőn, Kedden és Szerdán is borogattam amint hazaértem. Viszont elképesztően fájt az az első két nap mozgatni a lábam. Ha behajlítottam, kinyújottam fájt. Volt, hogy teljesen magától hirtelen jött tompa fájdalmat éreztem. Ez Szerdára elmúlt, szóval már csak néha-néha éreztem, hogy fájdogál. Aztán csütörtökön(itt már a dudor is kisebb lett mint eleinte volt) észrevettem, hogy belilult, kékült a dudor. A semmiből, mivel nem vertem be sehova sem. Végül csütörtök estére már csak megint egy pirosas folt volt. Péntek este egy nagyon halvány lila folt lett megint és ma reggelre egy erőteljesebb lila-kék szinte már feketésebb árnyalatot vett fel, valamint körülötte sárga foltos is. A dudor viszont kisebb lett, de még mindig ki tudok tapintani egy "golyót". Orvoshoz azért nem fordultam még mert várni akartam 1 hetet hátha elmúlik teljesen. Viszont szerintetek ez befele nőtt pattanás lehet? Egyáltalán az ilyen pattanás be tud foltosodni?

febr. 24. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Kevésbé valószínű, hogy ez befelé növő pattanás lenne. Ne várj tovább vele, hétfőn lássa orvos.
febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet pattanás, vagy benőtt szőr.
febr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manó11 ***** válasza:
én megmutatnám holnap orvosnak
febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!