Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokszor borzalmasan fáj a...

Sokszor borzalmasan fáj a nyakam, milyen párna vált be nektek, akik szintén rosszul aludtak?

Figyelt kérdés

febr. 27. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Jysk-be vettem memóriahabost, ami tartja a fejem.. azóta nem fáj

Persze ez egyéni, valaki végigpróbl egy csomót, mire rátalál a megfelelőre, és nem is olcsók

febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a jysk memóriahabos párna vált be. Van olyan anatómiai párna, ami kifejezetten a nyak és fejfájásra jó, az is nagyon jó, nekem elmúlt tőle a reggeli fejfájásom.
febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi. A jyskben már én is szemeztem a memóriahabosokkal, csak nem tudtam, megérik-e az árukat.


Azokat úgy kell használni, hogy a nyakad alá esik a púposabb rész, és a homlokodhoz közelebb meg az alacsonyabb fele? Furcsán néz ki :)

febr. 27. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen🙂Én a vállam és az álam alá szoktam berakni, igy kényelmes. De van a sima memóriahabos párna is, az is szuoer. De szerintem nyakfájásra, kifejezettem az anatómiai a jobb. Nekem egy időben hetekig fájt a fejem minden reggel, már megijedtünk hogy valami komoly baj lehet. Utána olvastam, akkor vettem, és szinte 1 2 nao alatt elmúlt a fejfájás. Valószinű, nem kényelmes helyeztben volt éjjel a nyakam fejem, amiatt is lehetett.
febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!