Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vér a székleten?

Vér a székleten?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál mert véres volt törlésnél a papír. Belső aranyeret talált, meggyűrűzte. Eltelt egy hét és a széklet elején/végén (valamelyiken, egyiken, nem tudom) alvadt vér található 2. alkalommal (amit észrevettem). Lehet ettől? Aggódom kellene vagy “normális” a gyűrűzés után 1 héttel?
febr. 28. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre az orvosod válaszol.
febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez így van. De magánorvosnál voltam, nem tudom felhívni "csak egy kérdés, Doktor úr". Az a lehetőség, hogy elmegyek otthagyok több 10e Ft-ot. Ha itt azt a választ kapnám hogy pl.: "normális, nekem 2 héttel utána is volt még" vagy "SOS menj orvoshoz, nem szabadna" akkor a megfelelőt meglépném.


Sajnos nem vagyok olyan helyzetben hogy feleslegesen ki tudok adni 25e Ft-ot ha nem szükséges.

febr. 28. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy innen nem lehet megmondani. Sajnos meg kell nézni, hogy vérzik az aranyér vagy sem. Ha igen, simán lehet, hogy arról került oda a vér. Ha nem, és tényleg alvadt, akkor viszont az emésztőrendszer magasabb részéről származhat.
febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!