Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csontkovács után belilult /...

Csontkovács után belilult / zöldült a láb fejem. Ez normális?

Figyelt kérdés

2 napja voltam csontkovácsnál, hogy a bal vállamat visszategye.

Szerinte a nyakamból indul a fájdalom ott is roppantott, plusz kicsavarva a gerincemet. Alapból az izületeim ropognak, amikor mozdítom, ekkor figyelt fel arra, hogy a bokám is ilyen.. csak egy bokámon akarta megmutatni, hogy meglátom jobb lesz.. nem lett, plusz az sose fájt (csak ropogott)eddig.

Tegnap délután alig tudtam ráállni, ma már a lábfejem tetején lilulás / zöldülést látok és tigris tapaszt tettem rá, ami valamelyest segít.

Mással történt már hasonló?

Esetleg menjek orvoshoz?

Tuti biztos, hogy soha többet nem megyek csontkovácshoz.

28/L



febr. 29. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A csontkovács sajnos mindenféle anatómiai ismeret nélkül találgat. Okos ember nem megy csontkovácshoz.

A bokáddal mindenképp menj orvoshoz

febr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon örüljél hogy ennyivel megúsztad .
febr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is belátom hogy hülye voltam, soha többet! Torna, gyógytorna vagy bármi más ha ilyen van..
febr. 29. 17:27
 4/6 A kérdező kommentje:
2. Veled rosszabb történt ?
febr. 29. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális, hiszen ezek kóklerek egy áltudomány mögé bújva.
febr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szép napot ! Sokan nincsenk tisztában a csontkovács végzetségről mert téleg rengeteg az önjelölt!

Én 20 éve vagyok a szakmában így tudom ki lehet csontkovács én sem vagyok az !

A hivatsalos hogy kapj róla egy okj-st ahhoz előképzetségként egy reumatologiai szakvizsgára van szükség tehát csak reumatológus orvos mehet el csontkovács képzésre! Viszont ilyen magyaroszágon nincs lágy csontkovácsolás van de az nem roppanthat csak nyújthat!

Amugy ha fáj egy jó gyogymasszörrel töbre mész esetleg olyannal aki fizikiterapeuta is mert az ki tudja mozgatni nem ropogtatni meg feszegetni hanem paszívan mozgatni és esetleg tud rá ajánlani egy plusz kezelést pl galvánáramos vagy UH-s kezelést.

márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!