Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alsó és felső tükrözés után...

Márkó25 kérdése:

Alsó és felső tükrözés után sikerült kideriteni mi a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vagy ott miket állapítanak meg? És utánna oevosolták a problémat és jó lett minden? 1 hét múlva megyek 😖
febr. 29. 16:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Orvosolták**
febr. 29. 16:29
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mi bajod. Lehet azonnal tudnak rá mondani biztosat, lehet csak gyanút, lehet azt se.
febr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem rég volt gyomor és vastagbéltükrözésem is.

Nem gáz egyik sem. A gyomortükrözés kellemetlen, de segítenek közben. Mondják, hogy mikor vegyél levegőt...nyeljél...stb. ha együttműködő vagy és semmi olyan gond nincs akkor kb 3-5p az egész. Addig kellemetlenebb csak, amíg le nem ér a gyomorba. Vastagvéltükrözesnèl kérj bódítót. Én abból kb semmire nem emlékszem úgy ki voltam ütve.

Ha onnan ered a betegség, akkor megtudják mondani, ha latható...pl gyulladás.

Ha nem, akkor is megéri, mert akkor viszont kizàrnak egy csomó mindent. Túl leszel rajta.

Ha nem tudjàk megmondani, hogy mi a baj folytatjàk a vizsgàlazot. Intolerancia, allergia....stb.

febr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3/3 igen adnak bódítót azt mondták, torokra is fújnak vmit, mert egy órán belül lesz mindkettő, félwk tőle nagyon amúgy de alig várom hogy kiderüljön mi a bajok évek óta :(
febr. 29. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Lidokaint fújnak a torokba.

Nem sokat hasznàl egyébként. A kellemetlen érzest úgy is érezni fogod. Én a lidokaint nem fogadtam el, mert akkor nég egy óráig nem ihattam volna. És iszonyat szomjas voltam.

Mert előtte 6 órával azt hiszem, már vizet sem ihattam.

Nekem nem egynapon volt a kettő, de ez nem vàltoztat semmin.

A vastagbèltükrözés kellemes csalódás volt nekem. Semmit nem éreztem belőle. Az asszisztens hölgy valami tündér volt, de a doki is nagyon rendes volt. Megkaptam a bódítót és kb 5 mp, amire még emlékszem. Én 28 éves vagyok, nő. Debrecenbe tükröztek a klinikán, nem magànba. (Ezt csak azért írom, mert sokan azt hiszik csak magànban végzik az ilyen vizsgálatot emberi módon).

Nekem a hashajtás az volt inkább kellemetlen.

Egyet figadj meg, inkább kettőt. Semmit ne olvass a neten, mert hülyeséget írnak. Azért írjàk, hogy fizess a magánnak 150 ezret az altatásos tükrözésért. Meg ne feszengj rajta. Próbàlj úgy rá gondolni, hogy a Te erdeked miatt van! Ha befeszülsz annál rosszabb lesz.

A gyomor tükrözésért fizetni, meg penzpicsékolás lenne (azt a 3-5 percet ki lehet bírni).

febr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5/5 de aranyos vagy köszönöm szépen :) en 30 éves vagyok és férfi, mar kezdek megbaratkozni a tudattal, jobban vonz hogy jojjenek ra mi a gond :) ( mar 1 honapja tudom hogy megyek) szoval volt időm, hashajtast 7. Kezdem 8. Vizsgalat hajnali 5 kor bodito nelkul sem tudom majd szerintem merre leszek arcal 😂
febr. 29. 19:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk az plusz jó, ha hajnal ötkor van😃

Álmosságtól biztos nem annyira leszel képbe.

Viccet félre téve. Szerintem jobb is így korán, mert nekem a gyomor az délután egykor volt. 12 órás éhezest kértek előtte. Gondolhatod, majdnem éhen haltam.

febr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat igen az nagy szivas foleg aki szereti a hasat mint en is 😂😭, na mindegy remelem a leggjobbakat aztan majd kiderul :)
febr. 29. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj, gyorsan túl leszel rajta!

Ha gondolod majd oszd meg a tapasztalatod🙂

febr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megvolt a vizsgálat? Kiderült valami?
ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!