Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bal karom mitől fájhat?

A bal karom mitől fájhat?

Figyelt kérdés

A bal karom fáj, már most második napja.

A felkarom fája legjobban de a vállam és egész az alkaromig is érzem.

Olyasmi fájdalom ez mintha beütöttem volna akaromat.

De nem ütöttem be.

Ma éjjel csak cataflammal tudtam aludni annyira fájt.


44 éves vagyok. Mi a túróért fájhat?

És ha nem mullik el milyen orvoshoz kell menjek?


márc. 1. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet: egy begyulladt izom, befagyott váll szindróma, de akár szívprobléma is lehet, vagy nyaki gerinc valamilyen eltérése.

Ha alapos kimozgatással nem javul gyorsan (1-2 nap alatt), vagy annyira fáj, hogy nem lehet mozgatni, először háziorvoshoz lehet menni, aki megvizsgál és az alapján fog beutalni, amit talál. Röntgen, reumatológus, ortopédus, kardiológus. Amíg szakorvoshoz jutsz, addig is fel tud írni fájdalomcsillapítót, izomlazítót (ez utóbbi nem kapható recept nélkül, nem véletlenül).

márc. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ez nagyjából mindenkinek beköszönt az ötödik évtizedben, egyáltalán nem ritkaság.
márc. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez vállprobléma is lehet szerintem,nekem ugyanez volt anno, részleges ínszakadás a vállban lett a dg., de menj orvoshoz mindenképp.
márc. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ízületi probléma, izom probléma, ásványi anyag hiány stb stb...
márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kisebb-nagyobb gyulladások lehetnek az izomban.

A felhalmozódott feszültség is okozhatja.

márc. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!