Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy rengeteg...

Miért van az hogy rengeteg férfi 35 éves kora felé el hízik?

Figyelt kérdés
Van akinek sör hasa lesz de van aki csak szimplán mázsánál is fentebb megy, miért van ez?
márc. 2. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás egyre jobban elmarad, az étel meg egyre több lesz, könnyű hozzászokni. Amúgy mindkét nemnél megfigyelhető a jelenség.
márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
70%

Nem iszik rendesen.


34éves, alkoholista férfiként 68kiló vagyok fikszen.


173centi mellé. A pàrom szerint sportos az alkatom, szerintem a szimpla vékony.

márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

És akik 45 évesen is feszesek, izmosak?

Nyilván más az életvitelük, nem kényelmesednek bele az életbe a korral!

márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert egész nap döglünk meg sörhasúak is lettünk mert már meg tudok inni egy rekesz sört is egy nap. Végeredményben a kevés mozgás miatt. Vagy van aki melózik ott kifárad, de mégsem úgy mint fiatalon (csak úgy hogy utána semmi ereje nem lesz a nap többi részébe). És hát a kilók hamar jönnek. Napi 6-8 liter sör felett meg a sörhas is alakul szépen :)
márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"mert már meg tudok inni egy rekesz sört is egy na"


A nők is! :):(

márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*p
márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én elhiszem de ha rendszeres is akkor annak a nőnek is lehet sörhasa ;)
márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40x évesen a kolléganőm már piás volt, úgy ment be a munkahelyre, tütüt is rejtegetett a szekrényben és hasa is volt.
márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sörhas amúgy nálam erős 10 év után jött ki. Napi 4 literrel nyomattam esténként kb 5 éven át, aztán meg már egész nap iszok hogy legyen erőm. Ha abbahagynám olyan másnaposságom lenne hogy semmit se tudnák csinálni. A lényeg hogy még ilyen 5 évig ittam (itt voltam kb 35) akkor már sörhasam volt kicsit. Most meg már mindjárt 40 vagyok és nagy a hasam is. A sörhasnak szerintem kell legalább 10 év. Aki meg nem is alkoholista mert nem naponta issza szerintem még jóval több is.
márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy jótanács kilences! Ha le akarsz állni, ne hagyd el hirtelen mert abba omlik össze a szervezeted. Láttam már egy-két példát. Ilyen életmód mellett a hirtelen leállás hatalmas sokk a szervezetnek, akár még bele is halhatsz! Csak NAGYON fokozatosan álljál le, ha úgy döntesz!
márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!