Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fül alatti csomó, rák tünete??

Fül alatti csomó, rák tünete??

Figyelt kérdés
A jobb fülem alatt van egy borsó méretű kemény csomó, ma vettem észre. Ha megnyomom fáj, meg picit ilyen piros, meleg, mi lehet ez? Nyirokcsomó? Jól körül tudom tapintani, egy borsószem méretű. A fülcimpám alja alatt van telibe, tehát ha meghúzóm a fülem, akkor az is jön vele , nincs ránőve a nyakamra. Mi lehert ez???

márc. 3. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk pattanás? Nekem is néha lesz a fülcimpámra. Mindenesetre ezt így látatlanban senki sem tudja megmondani biztosra.
márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Lehet, hogy nyirokcsomó, nekem a bal fülem alatt van. Nem kell azonnal rákra gondolni.

Vérkèpet csináltass meg góckutatást. Lehet egy fogad okozza vagy mandulád, esetleg mandulakő. Nekem most lesz góckutatás.

De lehet, hogy csak egy zsírmirigy. Dokihoz menj holnap!

márc. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik, akkor azért mutasd meg háziorvosnak/bőrgyógyásznak, ismerősömnek is olyan volt, és rákra gyanakodtak.

Szerencsére nem az volt, de ez csak a szövettanból derült ki, a műtét előtt szinte biztosra mondták, hogy rosszindulatú. Viszont lehet rákmegelőző állapot is, és akkor fontos tényező az idő!

De remélem neked is csak valami banális apróság lesz!

márc. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!