Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsibbadás a bal labfejen talpban?

Zsibbadás a bal labfejen talpban?

Figyelt kérdés

6.hete érzem, hogy bizsereg a bal labfejem. Egy idejig ha lehajolt éreztem egy jellegzetes szuro érzést a bal talpamban, elkezdtem a b vitamint elmúlt. Több vizsgálaton voltam már, röntgen(2), vérvétel(2), közben a másik lábam eltört így most azt a lábam terhelem ami alapból panaszos volt. A házi orvosnak megemlítettem a Sm-et röhögött, úgy, hogy volt ovsomorom, és a családban volt autoimmun beteg (nem sm), de maga az autoimmun betegség örökölheto, ha jók tudom.

Ez az egy tünetem van eddig, ha mozgok nem bizsereg, csak akkor ha ülök. Fontos meg, hogy a röntgen alapján az ülő idegnel alul úgynevezett bertolini szindróma lett megállapítva. A Lábtörés miatt nem jutottam el ortopédiára. Volt vkinwk hasonló? Köszi

22N



márc. 5. 22:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom ovsomor után gyakori a sclerosis multiplex. Ami Pont 20-30 között jön elő. Olvastam egy cikkben.
márc. 5. 22:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől félsz, akkor kerüld meg a háziorvost és keress egy neurológust, aki megvizsgál és esetleg elküld mr-re. Szerintem ha az sm miatt lenne a bizsergés, akkor nem csak akkor lenne, amikor ülsz. Ha nekem az SM-em bizsergést okoz, akkor azt testhelyzettől függetlenül teszi.
márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sm beteg vagy?
márc. 5. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az vagyok.
márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!