Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy voltak-e itt...

Érdekelne, hogy voltak-e itt szerencsejáték függő egyének akik, meggyógyultak?

Figyelt kérdés

Szerencsejáték függő vagyok,a történetem szeretném leírni, illetve tanácsokat szeretnék kérni. A probléma már majdnem 8 éve tart most 22 éves vagyok.

Először elbuktam online ruletten a ballagási pénzemet. Ez kb 1 millió forint volt. Majd folytatódott tovább, sorra buktam a pénzeket, fizetéseket. Mindig abba a hitbe voltam hogy na majd vissza szerzem na majd most... És végül odáig jutottam, hogy nem maradt semmim. Elbuktam 5 millió forintot. Barátaim nincsenek, a családból csak páran tudják a problémát. Ésesanyám javasolta a pszichológust vagy ilyesfajta kezeléseket, de én ellene vagyok, az egóm nem engedi, hogy én ilyesfajta kezelésbe kezdjek. Sokakat hallottam hogy hiába mentek el kezelésekre, pár hónap után újból játszottak. Nagyon megnehezíti ez az életem, alapvetően egy értelmiségi embernek tartom magam. Odáig még nem jutottam, hogy hiteleket vegyek fel illetve kölcsön kéregessek és teljesen eladósítsam magam. Kérlek szépen titeket, hasonló történeteket illetve tanácsokat osszatok meg velem, mert helyzetem kilátástalan.



márc. 7. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni kezeltetni ezt a függőséget nincs mese
márc. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Probálkozni kell. egyszer csak bejön a dolog.
márc. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez ugye orvosi kérdés, nem "egyéb".


Itt csak kettő lehetőség van:

1: SOHA, SEMMILYEN körülmények között nem játszol többé. Ezt az életed árán is betartod. Még 2 Ft-os alapon SEM kezdesz bele ilyenbe, nem adod meg soha, sehol a bankszámlaszámod ilyen játékban, még akkor sem, ha nyereményt kellene kivenni.

Ha ez nem megy, akkor még ingyenes játékokba se kezdesz bele.

2: Ha erre képtelen vagy, akkor pedig azt javasolom, hogy abban a pillanatban, amikor mégis meg akarnál tenni egy tétet valahol, HELYETTE AZONNAL elmész pszichológushoz!


Más módszer nincs, amit te is meg tudnál csinálni.

márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Rulett nem megbízható, azt pörget ki amit akar.


Casablanca filmet láttad ?

Jól példázza:


-Tegyen a 22-esre mindent.

-Még egyszer ..


Amikor akarják hagyják nyerni a népet, aztán bukó van.

márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vesztés helyett inkább nyerj
márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!