Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan élitek meg a hányást?

Hogyan élitek meg a hányást?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kb 7-8 éve nem hánytam egészen tegnap estig.Már azt is elfelejtettem szinte, hogy milyen érzés hányni.Erre tegnap este rosszul éreztem magam, és tudtam, hogy ebből sajnos hányás lesz.Elkezdődött tegnap este 11-kor és egészen hajnalig hánytam.Valami elképesztően szar volt.Tudjátok, amikor először lever a víz, aztán érzed, hogy egyre jön és aztán megtörténik.Annyira rossz volt, hogy még a levegő is beszorult a bordáim közé.Első 4 alkalommal jött is valami, de utána már csak öklendeztem na az is nagyon rossz volt.Félek nagyon, hogy éjszaka megint ez lesz.Már arra gondoltam közbe, hogy kész vége ennyi volt.Ti hogyan élitek meg a hányást?
márc. 12. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én legutóbb kint az udvarom nekidőltem a falnak és kiengedtem, utána pedig iszonyatosan megkönnyebbültem. Még az orromon is jött. Egy szükséges rossz :D
márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem kellemes, szerintem senki sem szeret hányni, dehát ez van, ha kell, akkor kell.
márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a másét jól élem meg, feltéve, hogy nem hány rám.
márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!