Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Marihuána fogyasztás okozhat...

Marihuána fogyasztás okozhat hasmenést és hányást?

Figyelt kérdés

Eddig két alkalommal szívtam, és mindkétszer ezek a tünetek követték másnap.

Egyébként nincsenek emésztési problémáim, ezt leszámítva legalább 5 évvel ezelőtt fordúlt elő, hogy hánytam volna.

Viszont azt is hozzá kell tennem, hogy a fű után rengeteg hülyeséget felzabáltam: műzli, tej, tepertő, szőlő, csoki. És mindebből egyszerre annyi mennyiséget amit általában egy egész nap alatt eszek.

A tünetek másnap közvetlenül ébredés után jelentkeztek, egyszer hánytam és háromszor voltam wc-n.



2021. okt. 3. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sose okozott ilyet pedig 18 éve szívok már. Olyan viszont van hogy a mostani füvek le vannak fújkálva herbállal, de van hogy orvisi cannára fújnak rá, és azt hiszed füvet vettél, közben inkább bió. Szóval a nem tiszta, hanem mókolt fűtől lehet ilyen.
2021. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha tultolod, okozhat hanyast, de annak nem masnap kellett volna jelentkeznie hanem hamarabb. probald ki hogy legkozelebb nem eszel ossze vissza, hanem mondjuk csak pizzat vagy ilyesmit, szoval hogy ne keverd.
2021. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább kaják miatt volt. Normál, tiszta fű nem okoz ilyet.
2021. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fű túladagolás okozhatja
2022. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!