Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kórházakban mikor osztják...

A kórházakban mikor osztják az ebédet?

Figyelt kérdés
márc. 12. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél 12 től.
márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
12 előtt már osztogatják.
márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2020 februárjában voltam utoljára kórházban! (A Covid járvány meg egy hónappal később 2020 március 4.-én ért ide.) Reggelit általában 8 óra 15 perc és 8 óra 45 perc között osztották ki. De előfordult olyan is hogy csak 9 óra után. Bár ritkán fordult elő hogy 9 után osztották ki. Az ebéd általában 11 óra 50 perc és 12 óra 15 perc között kaptam meg. A vacsorát meg 16 óra 30 és 17 óra 30 perc között osztották ki. De 17 óra 30 percig mindig meg kaptuk a vacsorát. És a vacsorával igyekeznünk kelletett meg ennünk 18 óra 30 percig. Mert 18 óra 30 perc után a nővérek elmentek a nővér szobába éjszakai váltásra. És az éjszakás nővérek kb 19 óra 30 perc magaságában jelentek meg. És nem egyszer voltam kórházban! Igy tapasztalatból írtam le amit le írtam. És nem nagy kajákat adnak. Sem mennyiségileg nem nagy kajákat, de minőségileg is csak éppen hogy elfogadható kajákat adtak. Például: Reggelire és vacsorára is csak egy zsemlét adtak! Plusz egy vékony szelet felvágottat, vagy sajtot. Szóval ha nem vagy diétára fogva, akkor jobb ha viszel magaddal kaja pótlást!
márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Már takarékossági intézkedések vannak, mindenki magának főzi.
márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Ment a zöld pacsi.
márc. 14. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!