Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyenge a szervezetem?

Miért ilyen gyenge a szervezetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves srác vagyok.Hajlamosan sokat vagyok beteg mostanában.Vírusos betegségekre gondolok.Viszont emellett, ha elszívok egy szál cigit(tudom, hogy nem kéne) már rosszul leszek utána.Ha edzés után iszok egy adag fehérje turmixot már rögtön rosszul is leszek.Ha lefutok 200 métert, már a seggemen veszem a levegőt és elkezdek szédülni.Mitől van ez?Nemrég voltam kórházba, ahol alaposan kivizsgáltak, de egy kis szívzörejen kívül nem találtak semmit.

Cigizni nem aktívan cigizek max 1 szál/nap, ha adnak.


márc. 16. 18:19
 1/3 A kérdező kommentje:
55 kg
márc. 16. 18:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Az 55 kg miatt. Csoda, hogy élsz még. Miért nem eszel?
márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mások is élnek ráadásul kevesebb kilóval.Eszek én nagyon is, dehát semmi se látszik meg rajtam és ebből van már nagyon elegem.Van, hogy egy nap 8-9x ülök le enni.Számolom minden nap a bevitt kalóriát, ami általában 2400-3000 kalória között mozog és SEMMI!!!
márc. 16. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!