Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Utálom a szervezetemet, mert...

Utálom a szervezetemet, mert gyenge és nagyon nem jól működik. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Igen, eleg sokan kuzdenek mostanaban mentalis zavarokkal.
2023. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez mitől mentális zavar?
2023. jún. 3. 22:57
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Ket lehetoseg van:

- tenyleg van valami bajod. Ebben az esetben a 'kerdesed' puszta figyelemfelkeltes, hogy vegre veled foglalkozzanak, sajnaljanak, anelkul hogy elarulnad mirol van szo, pusztan a figyelem kedveert.

- nincs semmi bajod, csak unatkozol, szimpatiat akarsz kelteni, ugyanezen okbol.

2023. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szimplán utálom a testemet, felsorolhatatlan mennyiségű baj miatt.

Más is utálja, ha az övé ennyire szr, nem?


Az elvont és túl általánosított micsodádat meg nem tudom értelmezni.

Én nagyon tárgyilagos és szó szerinti ember vagyok.

2023. jún. 4. 07:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Meg mindig semmi konkretum, csak az altalanos sajnaltatas, 'ugyehogyigazamvan'. Nem valaszokat akarsz te, hanem birkakat akik veled begetnek.
2023. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mintha nem erre a kérdésre válaszolnál.


MILYEN konkrétum kell ide?

2023. jún. 4. 09:49
 7/14 De La Cruse ***** válasza:

Azért gyenge mert utálod.

Ez pszichoszomatikus, öngerjesztő jelenség.

Ha magadat a helyén tudod kezelni akkor megerősödik a tested is.

2023. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
😁😁😆
2023. jún. 10. 09:10
 9/14 anonim ***** válasza:
na ennyire lehet komolyan venni a kerdesedet meg teged is. a korabbi valaszaim ezek szerint tupontosak, csak figyelemre vagysz.
2023. jún. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mi a figyelemre vágyás abban, hogy kíváncsi vagyok arra, hogy MÁS is utálja-e a szervezetét, ha az szr; MÁS hogy áll hozzá?



Se kéretlen "tanács" nem kell, sem tudománytalan ezotéria és nem figyelemre vágyom.



Az érdekel, MÁS hogy viszonyul a biológiai robothoz, amibe bele van kényszerítve, ennyi.



(Lesz valaha olyan, amikor az emberek tényleg azt értik valami alatt, amit a másik mondani akar és nem egészítik ki magukban a saját prekoncepcióikkal?!)

2023. jún. 10. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!