Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen elfogott a hév, most...

Hirtelen elfogott a hév, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hete fogyókúrázom, 1200 kcalt ettem meg naponta. Le is ment 2 kg, boldog is voltam.


De ma... Megettem 1600 kcal- t. Annyira nekilendültem a dolognak, hogy vizes szódabikarbónát ittam sós kávéval egybeöntve, és az ujjaimmal próbáltam hánytatni magam, hogy "kiürüljek". Nem sikerült.


Na most fél órával utána nyilván megbantam az egészet. Már nem akarok hányni, már jól érzem magam, de azelőtt még soha nem ittam kávét, főleg nem ennyi sóval.


Mit tudok tenni, hogy hányás nélkül ürüljön ki a szervezetem? Ha valahogy nem oldom meg, ebbe a manőverbe biztos belebetegszem a meleg víz, a szódabikarbóna, a sok só, meg a kávé miatt.


Nyugodtan írjatok "de hülye vagy" kommenteket is, ha az esik jól, de valaki segítsen már!



márc. 18. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

3 hét alatt 2 kiló? Egy szarással több lemegy, már bocs.

Ha csak ennyit fogytál, akkor valószínűleg már alapból anorexiás vagy. Semmi szükséged fogyókúrára.

márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérlek adjatok még válaszokat, könyörgöm! Nagyon félek, hogy ha felszivodik az a so, mi fog történni! Mit tegyek hogy ne szivodjon fel?
márc. 18. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz mert beteg vagy!
márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!