Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen "kezelés" lehetett?...

Ez milyen "kezelés" lehetett? Mélységesen felháborít, hogy csalók ilyen módszerrel húznak le pénzeket, sőt akár még rontanak is mások állapotán. Tudom, a szülők miért ültek fel, de nyilván ők jót akartak és naivak voltak.

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátnőmnek nagyon nem ment a matek, pedig szorgalmas, órákat tanuló lány volt. Általános sulitól kezdve komoly pénzeket öltek bele a szülei a magántanárokba, de semmi eredménnyel, éppen csak kettes lett mindig. Vizsgálták diszkalkuliára is, de elvileg nincs neki. Egyébként okos, nyílt gondolkodású ember, tájékozott is, egyedül a matekkal volt így. A szülei valahol (hirdetésben azt hiszem), találtak valami férfit, aki valamilyen szuper kezelést ajánlott ilyen problémákra. Talán agykontrollt, de nem biztos. A lényeg: a pasinál voltak ezek az alkalmak, lent a pincéjében (?), valami szemüveget kellett felvenni a barátnőmnek és ilyen villódzó fényeket néznie meghatározott ideig, ez elvileg fejlesztette volna nála a matektudását. Naná, hogy csalás volt az egész, nem hatott semmit, egy másik osztálytársa is volt ennél a csalónál, az ráadásul rohamot is kapott ettől a sz.rtól. Még szerencse, hogy barátnőm nem rohamozott be tőle, viszont elmondása szerint volt, hogy a pasi ezekkel a fényekkel csomó ideig magára hagyta a pincében, miközben a szülők sem voltak ott. Rohadtul parának tartja utólag az egészet. Tudja valaki, hogy mi ez a módszer / más is volt ilyenen? Hogy lehet az, hogy ilyen tudománytalan módszereket simán hirdethet valaki minden szankció nélkül? A szüleit sem értem (se az osztálytársáét), mindketten felvilágosult, viszonylag jómódú családból származnak, nagyon nem olyanok, akikből kinézné bárki, hogy ilyen csalásnak felülnek.

márc. 19. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt nyilvánvaló, hogy csalás. Másrészt nem engedném a lányomat egy idegen pasihoz, hogy levigye a pincébe.

Amúgy az én fiam is kettes matekból, járt ő is matektanárhoz. Ez van, így is szeretjük.

márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én sem, nekem is teljesen megdöbbentő, főleg a szülők ismeretében.


Jó szülei vagytok a fiadnak, ez a legfontosabb, hogy szeressétek és elfogadjátok!

márc. 19. 16:30
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
68%
Talán : AVS-audio vizuális stimuláció.
márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez meglehet, köszi szépen, 3-as! Sőt, igen valószínű, hogy ez volt az.
márc. 19. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Idiótaság, és 99% diszes a gyerek, csak nem lett jó a tesztje.
márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!