Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rokonom lábszárának bőrén pár...

Rokonom lábszárának bőrén pár nappal ezelőtt piros foltok bukkantak fel. Csak a lábszárán. (Nem csípés.) Mi lehet ez, illetve mi lehet az oka? Mit vegyen be és mit ne? Éppen elutazott és az utazás első napján jött ki, de addig csak az autóban volt.

Figyelt kérdés

Pénteken jött ki a bőrén (talán délután, de ebben nem vagyok biztos).


Úgy tudom, hogy vannak nála étrendkiegészítők, de nem tudom, hogy konkrétan mik.



febr. 4. 11:43
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerinted ennyi infó alapján ki tudna akármit is mondani főleg, hogy mit vegyen be? Lehet allergia.
febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hacsak nem a Kalahári sivatag közepén van, menjen orvoshoz.
febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1. Pl aki ért hozzá.


#2. Nem ott van.

febr. 4. 14:12
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ennyi infó alapján aki ért hozzá, az sem tudná megmondani légy nyugodt. Menjen el orvoshoz.
febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pl allergiára tippeltem. (Igen , tudom, hogy nem mérvadó.)


Most nem tud elmenni orvoshoz, mivel be van fizetve egy programra, holnap pedig megint utazik.


Csak kíváncsi lettem volna, hogy mi lehet.


Mire orvos megmézné, addigra lehet, hogy el is múlik.

febr. 4. 14:35
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Allergiára tippeltem én is, de hát a tippelés nem biztos, hogy a legjobb. Azt meg nem írtad, hogy nem tud orvoshoz menni. Fenistil géllel kenegesse, ha elmúlik vagy enyhül 3 nap alatt, akkor allergia, ha nem, akkor más.
febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
febr. 4. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!