Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szedjek, mit csináljak...

Mit szedjek, mit csináljak már hogy tudnák jobban aludni? Én éjszaka kettő körül ébredek automat. Ha fáradt vagyok, ha nem akkor is. Ha piásan fekszek le akkor is, és kb óránként felébredek.

Figyelt kérdés

Macskaköröm meg macskakarom , meg macskagyüker, meg macskasza r már mindent próbáltam.


Frontin-tól hamarább bealszok de, tovább nemigazán.



márc. 23. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Elsőre át lehet értékelni az alvási szokásodat: tényleg akkora gond, ha esetleg egyszer felébredsz éjjel? Ki lehet találni, mivel foglald el magad arra az időre (mobilmentesen), amíg újra elálmosodsz.


Aztán persze lehet próbálkozni természetes dolgokkal: meditáció, hangterápia lefekvés előtt, megpróbálni ugyanakkor lefeküdni, estefelé kerülni a számítógépet, stresszt stb.

márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz még hozzátenném: a koffein- és az alkoholtartalmú italokat kerüld már estefelé, mert megzavarják az alvást.

Mire ébredsz fel? Esetleg vizelési ingerre, rossz álomra, vagy csak úgy?

márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak úgy, magamtól.


Régen Régen volt olyan mint mindenkivel gondolom 1x 2x felébred félálomból, átfordul helyezkedik és alsziktovább.


De én borzasztó.

márc. 26. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!