Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magán szakorvosi rendelésen,...

Magán szakorvosi rendelésen, ha nem voltam megelégedve visszakövetelhetem a konzultációra kifizetett pénzt?

Figyelt kérdés

Úriember vagyok és ott nem szálltam vitába meg, hát mégsem én vagyok az orvos, de bánt, hogy a kielemzésre, véleményezésre vitt (friss) leleteimet nem nézte meg, láthatóan nem is érdekelte, sőt meg is mondta, hogy némelyik felesleges is volt.. ráadásul teljesen ellentéteket mondott azzal, amit a legfrissebb MR vizsgálatom kimutatott, és a legszebb, hogy volt kifejezés, amire rákérdeztem, hogy mennyire komoly probléma, és fogalma sem volt róla, hogy mit jelent és én mondtam meg, mert én már felkészülve érkeztem. Pedig a szakjához tartozó kifejezésről van szó, hiszen direkt emiatt mentem hozzá.

Amit ő írt leletet, azon nem is említi hanem helyette egy olyat írt az MR vizsgálati lapomra hivatkozva, amit az MR meg sem említ egy szóval sem… ezt már csak itthon vettem észre.

Kidobtam több tízezer forintot az ablakon ezért és bántja az igazságérzetemet, hiszen szolgáltatást vettem igénybe. Mindenhol jót írtak az orvosról, ezért foglaltam hozzá időpontot, de nagyot csalódtam. Most kereshetek egy újabbat minél sürgősebben…



márc. 28. 03:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Követelni bármit lehet, de a tények

- megkaptad a konzultációt

- helyben nem tettél panaszt


Innentől az ő jóindulatúkon múlik.


Fogyasztóvédelemnél eléggé szövevényes lenne ezt az ügyet végigvinni.

A betegjogi képviselő viszont releváns lehet, csak ott pénz meg nem nagyon lesz.

márc. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pénz már eluszott.

Többet ne menjél hozzá.

márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!