Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megettem egy csomag pörkölt...

Megettem egy csomag pörkölt mandulát, ettől fájhat erősen a hasam?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy csomag sós, pörkölt mandulát megettem, most éjjel nagyon erős has fájdalomra ébredtem, de nem nagyon kell wcznem, olyan mintha gorcsolne, de semmi más olyat nem ettem amit ne szoktam volna, úgyhogy csak erre tudok gondolni. Mivel lehet enyhíteni a fájdalmat?
márc. 29. 05:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kicsit sok volt egyszerre. Mandulábol pár szem a napi bevitel.
márc. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy zacsko mandulatol anno feherje-mergezesem volt. Nagyon durva csalankiutesek jottek ki rajtam, de hirtelen. Az orvos azt mondta, ez olyan csunya, jo, hogy nem vartunk, mert fulladas is lehetett volna. Hatalmas adag injekciot kaptam.

Nem vagyok allergias. A mandula mas, mint a tobbi mag. En egy nagy zacskoval ettem anno, suteshez volt.

márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!