Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki tapasztalattal rendelkezik...

Aki tapasztalattal rendelkezik saját- vagy ismerős által. Szívbillentyű csere után kb mennyi idő, míg ki lehet jönni a kórházból? Egy hónap megvan? Több is lehet, vagy kevesebb?

Figyelt kérdés
Apámnak lesz egy billentyűcseréje. Sajnos az évek során a személyisége katasztrofális lett, többek között mindenhez hozzá kell szólnia, engem kritizál és nekem kritizál random idegeneket és így tovább. Így tehát listát írok, hogy miket csinálok meg itthon, mialatt ő távol lesz, hogy biztos ne kössön belém és végre előrébb legyünk, mert ebből néhányat évek óta nem képes megcsinálni vagy anélkül szavazza le az ötletemet, hogy utána nézett volna, de azért hülyeség. Nagyban függ a pénztől és az időtől, hogy mindent, vagy legalábbis a nagyját képes leszek-e megcsinálni. Apámat már kérdeztem, de fogalma sincsen, mennyit lesz bent. Szeretném hellyel-közzel felosztani, hogy mennyi időn belül kell végeznem, illetve a fontosabbakra tegyek félre a fizumból, amennyiben a tapasztalatok szerint nincs két hónap kórházi tartózkodása.
márc. 29. 16:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!