Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyümölcs permetezése után...

Gyümölcs permetezése után lehet babát tologatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A házunk előtt van egy mező kb. Több ezer diófával. Az utca túl oldalán van.

Ma délelőtt permetezték nagy kocsival, ami nagy füstben fújta a permetet.

Párom mondta, h menjek ki a babával, mert nagyon nyűgös volt reggel. Kb. Olyan fél órára rá, hogy elment a kocsi kimentünk az udvarra.

Kb. 10 percet voltunk kint és láttam jön újra a kocsi, úgyhogy végül bementem.

Most jó pár óra elteltével 2 órán át délután is sétáltattam, de direkt a házak irányába balra, mert mi szélső ház vagyunk. Jobbra meg már a mező van a dióssal velünk szembe, mellettünk meg füves domb.


Már amúgy bánom. Lehet bent kellett volna ma maradni.



márc. 29. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt szél a permetezés óta?
márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma egész nap szeles idő van.
márc. 29. 16:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor is fújt mikor permetezett, de mondta a párom, hogy a széljárás mikor fújt a kocsi/traktor a házzal ellenkező iranyba fújt.
márc. 29. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz probléma.1es voltam
márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad a babát tologatni. Babakocsiba kell tenni és azt szabad csak.
márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pàromat megkérdeztem és 8:00-kor permetezték a hozzánk közel eső fákat, az út túl oldalán lévőket, de mint mondtam több ezer fáról van szó....

Fél 11-kor mentünk ki 10 percre és akkor làttuk, hogy megint jön vissza a kocsi a messzeségből ezért bevittem rögtön a babánkat.

Aztán 14:00-kor vittem ki megint és 16:00-ig toltam kint a babakocsit a településen.

A szél pedig egész nap fújt.., de 8-kor mondta a párom, hogy ellentètes irányba fúj, mondtam is, hogy nem örülök, hogy pont nagy pénteken csinálják.

márc. 29. 21:16
 7/7 A kérdező kommentje:
A babakocsi le volt takarva egyébként a szeles idő miatt vékony pléddel egyébként és csak kicsi résen jön be a levegő.
márc. 29. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!