Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Így a kovid után pár évvel,...

Így a kovid után pár évvel, milyen tüneteitek vannak az oltás után?

Figyelt kérdés
Én hála istennek egy oltásom sincs... De szomszédom megvakult az oltás után...

márc. 29. 16:45
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván egyorvos sem meri kijelenteni az összefüggést, pláne leirni, mert repülne is az engedélye.

Az én kórnyezetemben vannak "veletlen egybeesések". Több helyen meddőség, daganatok, idegrendszeri betegsegek (ismerek SM-es orvost, több kollégája is ugyanígy járt), volt több arcbénulás, autoimmun betegségek. 2 családtagom is majdnem megvakult, SOS műteni kellett a szemét.

Tesóm 35 év alatt alig volt beteg, a szurik óta folyamatosan beteg (közben nem váltott sem lakhelyet, sem munkahelyet, sem életmódot)

márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
26%

11.

Mese-mese.

márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
51%
te retek propagandista nyomorék
márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
0%
#3 Persze, nektek soha semmilyen bajotok nincs!
márc. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
51%

BitChute: A nővér elmondja


Videó alatt: "A nővér elmondja hogy szinte mindenki aki meghal az a propaganda áldozata lesz..."

márc. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
26%

Hallottál már a placebó hatásáról? Ők, akkor aki "ótást" kapott és semmi mellékhatást nem tapasztalt,az szerencsés kiválasztott, mert placebó tulajdonos lett. Mivel ez egy kísérleti szérum volt, ezért voltak "vak" vakcinák is. A gyártó, de csak ő, az "ótás" sorszámából tudja, ki, hol, mit kapott.

Én voltam Coviddal kórházban, tüdőgyulladással, magas lázzal. Nem javult az állapotom, saját felelősségre házamamentem, mert az asszony otthon még betegebb volt a kórtól mint én. Alternatív gyógymódok segítségével gyógyultunk meg. Egyikünk sincs beoltva.

márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
26%

16.

Én is voltam covidos, de "ótottként" és tizedannyira sem voltam beteg tőle, mint te meg az asszonyod. De azért csak fújd a hülyeséged.

márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősünknek lett daganata, de nem vagyok biztos benne, hogy az oltástól, mert előtte is egészségtelenül élt. Másoknak családban durva izületi gyulladások, immungyengeség. Ami lehetne mástól is, de feltűnő, hogy az oltás után lett mindenki ilyen beteges. de amit látok mindenkin, hogy iszonyat meg vannak zuhanva. 4 év alatt mintha mindenki 8-at öregedett volna a 4 helyett.. szóval olyan, mintha felgyorsította volna ez a sz*r az öregedési folyamatot.
márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
18. Kihozza, felgyorsítja.
ápr. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
0%
17-nek. Te stram vagy, örülj neki, hogy megúsztad a kórt, de mellékhatással számolnod kell. Remélem placebot kaptál és hosszútávon is egészséges maradsz!
ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!