Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Így a kovid után pár évvel,...

Így a kovid után pár évvel, milyen tüneteitek vannak az oltás után?

Figyelt kérdés
Én hála istennek egy oltásom sincs... De szomszédom megvakult az oltás után...

márc. 29. 16:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
43%
Semmi. Nem vagyok összeesküvés elmélet fanatikus.
márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
46%

Én sem vettem fel egy oltást sem. A családból többen felvették.

Nagynéném fáradékony, sokat zsibbad a bal keze

Unokahúgom orvos ő szívizom gyulladással került kórházba

Volt főnököm agyvérzést kapott a második után

márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

Három oltást kaptam, mint eü dolgozó.

Semmilyen tünetem nem volt, most sincs.

Kollegáimnak sincs, családomnak sincs.

márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
5 oltásom van. Nincs semmi mellékhatásom. Nem lettem beteg, ennyi. Nagynéném meghalt, még mielőtt beoltathatta volna magát (nem ő az egyetlen halott a környezetemben). Egy ismerősöm van, aki kórházba került oltás után, de nem lett maradandó károsodása. Egy ismerősöm meg van, aki elkapta a covidot, és maradandó károsodása lett. Szóval vannak személyes példák mindkét oldalról, mindenki döntött, ahogy döntött, nem kell messzemenő következtetéseket levonni.
márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
100%
Szerencsére semmi, ami előtte ne lett volna
márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
36%
Facebook oltáscsoportok. Garmadával vannak a halálos áldozatok és a túlélők akinek valamilyen komoly betegsége lett, én is ismerek egyet (fiatal, életerős nő oltás után épül lefele), az orvosok tagadnak, leszrják, stb.
márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

3 oltást kaptam. Semmi tünetem nincs. Még csak nem is köhögök, nincs krónikus fáradtság se semmi egyéb. Családomban többen is vettek fel 3 oltást, senkinek semmi baja.

Ismerek azonban olyanokat, akik nem vettek fel oltást, elkapták a covidot, majd abból lett olyan, hogy van aki azóta se érez ízeket vagy szagokat, van olyan aki 45 éves korában asztmás lett és kell neki a pipa is (előtte hobbi szinten sportolt, nem éppen egy tüdő beteg, allergiás illető volt). Több olyan emberről hallottam akiket csak névről ismerek, hogy tüdő betegség lett, vagy csak részben érez már ízeket, szagokat, volt akit műteni kellett. Sőt volt olyan is, mikor egy család meghalt (szülők és gyerekek is). Akiket így felsoroltak azok nem vették fel az oltásokat.

Olyanról viszont nem tudok hogy felvették az oltást és bajuk lenne. Biztos van ilyen is, de a környezetemben senki nem ismer ilyen embert.

márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
En nem oltattam, de elkaptam a covid-ot (masfel honapig levett a labamrol, szoval eleg intenziven) tudom hogy az oltasra vagy kivancsi de eleg hasonlo lehet szerintem a test reakcioja. Az ugynevezett poszt covid tunetek majdnem egy evig voltak nekem (faradekonysag, vernyomas ingadozas, kifulladas) ezek utana elmultak DE en azt tapasztalom a covid ota az immunrendszerem sokat erosodott, elotte nagyon gyakran voltam beteg es minden szirszrt elkaptam, azota evi max 2x van megfazas LAZ NELKUL, torokfajos taknyos tunetekkel. Ugyanannyira figyelek a higeniara mint covid elott szoval nem tudom masnak betudni ezt a valtozast.
márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
50%
Még a covidot sem tudod helyesen leírni, te szerencsétlen.
márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

A családban mindenki 3x lett oltva, beleértve a 75 éves krónikus beteg anyámat is, és senkinek nem okozott semmi hosszútávú mellékhatást.


Ellenben 2 embert is ismerek, akiknek hosszú távú eü problémákat okozott a Covid fertőzés.

márc. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!