Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Így a kovid után pár évvel,...

Így a kovid után pár évvel, milyen tüneteitek vannak az oltás után?

Figyelt kérdés
Én hála istennek egy oltásom sincs... De szomszédom megvakult az oltás után...

márc. 29. 16:45
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
64%

Igazából az a baj, hogy még mindig nem tudják, meddig van jelen az mRNS a szervezetben. Kiderült, hogy gyakorlatilag bárhova eljuthat, szívizomba, agyszövetbe, petefészekbe.

A szervezet saját sejtjei kezdik gyártani a tüskefehérjét megjósolhatatlan mennyiségben, ezért autoimmun folyamatok indulhatnak be. Természetesen hajlamfüggő, de a kórnyezetemben nem láttam azt, hogy az oltottakat kevésbé viselte volna meg a fertőzés.

ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
26%
17# Birka , ezek után mégbátrabban elmész bármi ellen injekciózni mivel eddig még nincs komoly bajod . Ott dekkolsz órákig a nyomikkal rettegve hogy ne halj meg . Aztán kifekszel , de eszedbe sem jut hogy a méreg beütött mert a szer ezért van , 4 éve oroszrulettet játszotok .
ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
51%

22.

Na jó, de mikor halunk már meg? Félek, meg se érem.

ápr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
"I got the posion, I got the remedy!"
ápr. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
24-nek. Biztos vagy abban, hogy gyógyszert kaptál?🤔 A méreg az nem mindig gyógyszer! 😧
ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Én egészen az oltásig makkegészséges voltam vagy annak tűntem még kezeletlen immunbetegséggel is. Minden második évben voltam 4 napig beteg. Szakorvosok szerint nem is szabadott volna megkapnom az oltást, de a kormányt nem érdekelte. Azóta minden második hónapban egyszer legkülönbözőbb rejtélyes rosszulléteim vannak legfeljebb 2 napig. Majd visszaáll a makkegészséges rend, de rettentően bosszantó. Évente vizsgáltatom magamat, az immunbetegségem csökkent, minden rendben, semmit nem találnak.


35/F

ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Vagyis kezdetben az oltás feldobta az egyébként is magas fehér-számomat. Akkor 1 héten át rosszul voltam az oltás után.
ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Plusz rekordmennyiségű ellenanyag volt bennem úgy, hogy fel sem tűnt fertőzöttség. CSak az imnmunbetegség miatt nem lhettem kísérleti patkány, egyébként lupusz betegség van nekem. Emellett az immunbetegségem is több fehéret termel. Erre beadták így.
ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%

26.

Akkor te vagy rosszul összerakva, nem az oltás, máskülönben mindenkivel ez lenne.

ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Még orvos is kijelentette, hogy szerinte az oltás elrontott engem és nem szabadott volna. Különben olvasd el normálisan, hogy nálam immunbetegséggel van probléma és szakorvosi iratom volt az oltás elutasításáról. De nem fogadták el a szakorvosi ajánlást.
ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!