Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Finrómát elkapartam?

Finrómát elkapartam?

Figyelt kérdés

Pár napja kijött a szemöldököm alá egy fibróma, eléggé kiáll, de pici. Sajnos nem figyeltem oda és elkapartam, félig lejött és állandóan bevérzik.

Időm most nem igazán van orvoshoz menni.

Ezt itthon valahogy le lehet/szabad szedni? Vagy magától lejön egy idő után? Vagy ez micsoda tulajdonképpen? Káros lehet? Mit tegyek?

Még soha nem volt ilyenem.



ápr. 2. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos. Egyelőre fertőtlenítsd, ne piszkáld.
ápr. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy fibróma.

[link]

ápr. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom milyen az a fibróma, ami pár nap alatt kijön, szerintme azért orvosnak mutasd meg. Ha szerencséd van, leesik, de ezek visszanőnek sokszor inkább, de otthon nem tudod sehogy sem leszedni, ehhez sebész kell. Vérzést el kell állítani, lefertőtleníteni és egyelőre ennyi.
ápr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, reggelre leesett, fertőtlenítettem a helyét, picit vérzett, de ennyi.
ápr. 2. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!