Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Elkapartam az anyajegyem menjek el orvoshoz?

Szemöldökömnél van és most vettem észre hogy piros és olyan furcsa.

Lesz valami bajom vagy mit kezdjek vele?

Keress kérdéseket hasonló témában: anyajegy

márc. 24. 22:22  Privát üzenet  

A válaszok
Gondolom viszketett. Le kell vetetni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 24. 22:34 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Ha többször elkapartad már, akkor meg kellene nézetni, eleve akkor rossz helyen van.

Attól, hogy elkaparod, semmi baja nem lesz, viszont nehezen gyógyul és nagyon tud vérezni. Levendula és teafa olaj jó rá.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 24. 22:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A bőrgyógyász/sebész kimetszette az anyajegyem. De azt mondta, hogy ez nem is anyajegy, ő inkább dermatofibromára tippel. Szerintetek az lenne?
Éjjel lemarták az anyajegyem. Menjek vagy ne menjek?
Elkapartam egy anyajegyem, gond lehet belőle?
Hova menjek, ha elkapartam az anyajegyem?
Nagy baj ha úgy tűnik hogy elkapartam az anyajegyem?
Egy anyajegyem elkapartam véletlen és most kissé piros el fog múlni pár napon belül?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!