Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka, hogy a...

Szerintetek mi az oka, hogy a mai fiatalok (16-22) ilyen magasak, ilyen nagy a talpuk stb?

Figyelt kérdés

Mitől nőttek meg ennyire? A 30 éveseket képest is. És nem csak a fiúk. A 16 éves lányok között is nagyon sokan magasak. A fiúk közül szinte mindenki bőven magasabb tőlem (176).


Redditen kb egy hete volt kérdés, hogy mások szerinti is nőttek-e és több százan egyet értettek ezzel. Nem is láttam ellen véleményt.


De mi ennek az oka?


ápr. 2. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk az okát, de én is megfigyeltem már, főleg lányoknál, pl a lábméretet
ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az állatokat olyan táppal etetik, amiben testnövesztő hormon van. Ezeket megesszük, a szűrők sem szűrik ki ezeket a hormonokat a csapvízből, tehát még reciklál is.

És mielőtt lepontoztok vagy lehülyéztek, ezt dietetikus mondta, mint tényt, tehát nem a fantáziám találta ki.

ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A magasság általános növekedése tény.


De a lányok lábainak mérete nem lett nagyobb.

Sőt,testmérethez képest sok lány lába kicsi.

A cipőméretezés is kicsit más.

Régen a 40-Es cipők csónakok voltak,most csak simán nagyok.

Van köztetek nagy lábfejű lány?


39+, 40-42-es lábméret?

ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 Erre tudsz valai hiteles infót is hozni? Hogy kisebbek lettek a cipők.


#2 Tudtommal a növekedési hormon nagyon drága. Így a húsnak is drágábbnak kellene lennie.


Szerintem sokkal egyszerűbb. Egyszerűen már megengedheti szinte mindenki magának a mindennapos hús, zöldség, gyümölcs fogyasztást. Régebben heti egyszer voltak max. Én 26 vagyok még csak, de emlékszem, hogy gyerekkoromban milyen sok szegény volt a faluban ahol laktam. ost azért bőven jobb a helyzet. Azok a gyerekek , akik gyerekként szinte éheztek, most elég jól élnek.


És ehhez jön még a rengetek vitamin. Már kismamaaként nagyon sokan szednek magzaterősítőket. Régebben sokkal kevesebben szedtek. A gyerekekre ugyanez igaz.

ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van igen, ismerek 42 es lábméretű lányt, 41 es többnek is van, igaz 170+ a magasságuk
ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 42 es lányként
ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 176 cm magas vagyok, 41-es a làbam.
ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!