Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most ez komoly, hogy ennyire...

Most ez komoly, hogy ennyire természetes, hogy a mai fiatalok rendszeresen "füvezgetnek"?

Figyelt kérdés

Le vagyok döbbenve... Itt láttam egy olyan kérdést, ami alá szinte 100%-ban füves "gyerekek" írtak és ki kérték maguknak, hogy a fű nem káros, nem okoz függőséget, sőt! Csakis jótékony hatásai vannak!


22/L


2013. ápr. 5. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben nem természetes. Hozzátenném, hogy az alkohol sem. Ami azért sokaknál kivágja a biztosítékot.
2013. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd a kérdést? :)
2013. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 5. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Tény, hogy jobban elfogadott, mint régebben.

De egyébként az is tény, hogy messze nem olyan veszélyes, mint amilyennek megpróbálják beállítani. Persze vannak káros hatásai és függővé is lehet válni tőle, de azt állítani, hogy mindenki aki elszív néha egy-egy szálat, kemény drogos, pont annyira hazugság, mint azt állítani, hogy aki néha megiszik egy pohár bort, az undorító alkoholista.

2013. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lassan 20 éve elmúlt fiatalkoromban is füvezgettünk jópáran, csak nagyobb volt a látencia. Azóta sokminden bekerült a mainstream-be ami akkor is létezett csak nem volt ennyire szem előtt.
2013. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!