Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kristály nevű drogot (másnév...

A kristály nevű drogot (másnéven cukor) szénsavas italba vagy vízbe rakva, feloldva lehetséges e fogyasztani? Egy ismerősöm szeretett volna megtréfálni ezzel, hogy kristályt tett (állitása szerint 1db-ot) az Apentámba és, hogy igyam meg.

Figyelt kérdés
Nem ittam meg, mert féltem tőle. Aztmondta, hogy nem lesz tőle semmi bajom, de nem hittem neki.

ápr. 4. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A kristály nevű drogot =/= (másnéven cukor)


A kristály nevű drog az egy idegméreg. Olyan mint a herbal. Nem tudsz róla leszokni, teljesen tönkreteszi az agyad és a tested

ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én leálltam vele.
ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is leálltam vele. A börtönben.
ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Volt megvonási tünete? Mik?


Ellenem még soha semmilyen eljárás nem indult.

ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Leírhatatlanul erős sóvárgás. Jöttek bennem fel az érzések, én egyébként is nagyon vizuális típus vagyok. Szóval becsukott szemmel láttam megfolyni az anyagot pipában, fólián, éreztem a szagát, éreztem a flesst. Nagyon rossz volt. Ez hónapokig eltartott, persze időközben enyhült az intenzitása.


Egyébként az a legszomorúbb, hogy nem lecsúszott körökből való vagyok. Villamosmérnök vagyok és jó munkahelyem volt Pesten.


Srácok felejtsétek el ezeket a műanyag szarokat, az összes designert, kristály-al és katival az élen! Ha nem tudjátok elengedni a drogokat, addig, amíg az elhatározás meg nem érik, nyomjátok a hagyományosokat az opiatok kivételével.

Aztán felejtsétek el azt is, a függőség nagyon tré dolog.

ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Testi tüneted is volt? Nekem igen. Izomfájdalom, izzadás.


Sóvárgás enyhe volt és csak triggerek hozták elő. De így időben rendszeresen azt álmodtam, hogy szívok.


Én sem vsgyok lecsúszott, diploma + több OKJ-s...

ápr. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, izzadás, izomfájdalom volt.
ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt csengett le? 8 hete álltam le. Még tart.
ápr. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az a helyzet jelenleg van több mint 5 féle kristály, és mindegyik tök más, meg más az elvonása is rendszeres használat esetén.

Kérdező igen hatásos ha orális módon is juttatod a szervezetbe, de nem darabra mérik hanem milligrammra. Szájon át van aki bevisz 200-300 milligrammot is egyszerre. Így lassan jön meg (több mint 1 óra) de utána adja jó másfél óráig.

Általában nazálisan szívják, de úgy kisebb adagokat szívnak fel. De persze van a fóliás kristály is amiről írtak itt (bár többfélét is szívnak tüdőre). A legdurvább pedig az intravénás, akkor egyből full kiüt és totális flesst okoz, de az egész hard hatás csak 15p.

Összességében elmondható hogy minél gyorsabban juttatja be a drogot az ember, annál nagyobbat üt, de annál nagyobb a függőség is.

Én mint komolyabb drogos azt mondom azért viszonylag hamar elmúlik a sóvárgás (mondjuk pl a heroinhoz képest aminél hónapokat kell számolni).


# 8 Elég sok ideje vagy akkor már tiszta, mindenképp maradj így. Ha valami agresszívabb kristályon is voltál lassan már látnod kell a fényt az alagút végén. Fizikailag is maximum 2 hónap alatt teljesen rendbe kell jönnöd.

ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2 hónapnál tartok. Izzadás és enyhe izomfájdalom még tart. Nagyon ritkán heroinoztam vagy metáztam. Azt előbb hagytam el. Akkor nem éreztem megvpnási tünetet.

Kristály után 2 héttel hagytam el az Eleniumot. Lehet ezrk így együtt okozzák, hogy még nem vagyok jól.

ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!