Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kristály nevű drogot (másnév...

A kristály nevű drogot (másnéven cukor) szénsavas italba vagy vízbe rakva, feloldva lehetséges e fogyasztani? Egy ismerősöm szeretett volna megtréfálni ezzel, hogy kristályt tett (állitása szerint 1db-ot) az Apentámba és, hogy igyam meg.

Figyelt kérdés
Nem ittam meg, mert féltem tőle. Aztmondta, hogy nem lesz tőle semmi bajom, de nem hittem neki.

ápr. 4. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
# 10 Igen lehetséges hogy másvalami (pl gyógyszer bezavart). 2 hónap az már elég jelentős idő. Bár nem tudni előtte mennyit és milyen intenzíven nyomattál... Most már jobbat nem tudsz, váj tovább. Az is nagy eredmény ha mentálisan már annyira nem vagy rajta. A 2 hónap az ilyen határvonal. Sajnos ha továbbra is fennállnak tünetek lehet maradandó károsodás is. (De reméljük a legjobbakat...)
ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az a fura, hogy testi megvonási tünete van. Pedig elvileg nem lehet.


3 évig kristályoztam. Nagyon mini adag nyugtatót is elhagytam.

ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az a fura, hogy testi megvonási tünete van. Pedig elvileg nem lehet.


De miért ne lehetne # 12?


Igazából halvány fogalmunk sincs milyen kristály ez. Általánosan mondjuk a katinonok csoportjába tartozó valami, de még ez sem biztos.

Simán lehet amit vettél más is volt benne pl kis fentanyl ? vagy akármi amiről lövésünk sincs. Az is lehet ez az új típusú pszichoaktív szer alapból már megvonást okoz.


Most is fut épp legalább 5-6 különböző kristály, és nem tudni mit okoznak hosszú távon (mivel rövid távú kimutatások se nagyon vannak). Azt sem tudni mivel keverik, üti be ezeket. Ez így az egész egy full kiszámíthatatlan zsákba macska. Ez a nagy hátulütője a szabályozatlan piacnak.


A lényeg hogy lehet, mert fogalmunk sincs milyen kémiai szerkezetű anyagok ezek.

ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem minden szer volt egyforma. Anyu talált nálam. Bevitte a rendőrsegre. Ismeretlen tettes ellen tett feljelentést. Ejtették. Pentadron volt.
ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!