Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömgomba, évek óta, bőrgyógy...

Körömgomba, évek óta, bőrgyógyász által felírt lakkot használok, és gyógyszert szedek, de nem akar javulni, szerintetek?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én már csak lakkot használok évek óta, mert kétszer hiánycikk volt, és kezdhettem előlről.

Szerintem semmivel sem jobb, mint amikor fokhagymás ecettel ecseteltem naponta. Ennyire az is kordában tartotta, elmúlni meg a Neolaquetól sem múlt el. Azt hiszem vissza is térek rá.

Egy időben kb 3 hónapig drága gyógyszert is szedtem, de olyan mellékhatása lett, hogy azonnal abbahagytam, inkább maradjon a körömgomba!

ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban szellőző cipő és papucs, pamut zokni kellene. A háziorvosnál mikor jártál, utolsó laborod?
ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

2# 1-es vagyok.

Én szinte egész nap papucsban, pamut zokniban vagyok, mégsem múlik el. Nemigen látszik, inkább csak körömvágáskor látom, hogy nem egészséges. A laboron mit kell nézni, most voltam.

ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#3: Pl. cukor, szájon át szedős gomba elleni gyógyszerek esetén a májenzimeket is érdemes figyelni.
ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Cukor rendbben volt.
ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Próbáld ki a Teafaolajat! Picit furi szaga van, illetve erős is de meg lehet szokni. Mondjuk én kifejezetten szeretem. El pusztítja a gombásodást, és még egy csomó jótékony hatása van, olvass utána. Olcsóbb mint a gyógyszertári kencék és hatékonyabb milliószor.

Napi 1x-2x használtam és nekem bevált. Kitartást!

ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyedül az segít, ha teljesen levágod a beteg körmöd. Én kb 6 évig kezeltem, eleinte gyógyszeresen, kb 1 évig, majd többféle körömlakkal,de egyik sem segített. Almaecettel is kezeltem hónapokig, de végül belefásultam és teljesen levágtam, nekem a nagylábújjamon volt beteg. Viszonylag gyorsan, 4-5 hónap alatt visszanött, igaz nem teljesen olyan mint a másik lábamon, de folyton nő ami mutatja, hogy jobb a helyzet,mint hosszú évekig semmit nem nőtt.
ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

7# A gombás köröm nő!

Nekem jó régen lett "gombás" a kezemen a körmöm, kb 6 hónapig kezeltem valami sűrű kenőccsel, be is kellett kötni. Szabadságon volt az orvosom, a helyettes nem írta fel vizsgálat nélkül a kenőcsöt, ránézett, azt mondta, ez nem gomba, hanem A-vitamin hiány. Neki volt igaza, nagyon hamar rendbejött az A-vitamintól. Később hallottam, hogy könnyű félrediagnosztizálni.

ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8 Az A vitamin hiány nem ugyanaz mint a gombás fertőzés. Vagy nem tudsz olvasni?
ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
9# Veled ellentétben, én értelmezni is tudom az olvasottakat. Bízom benne, hogy mások is.
ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!