Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömgomba, évek óta, bőrgyógy...

Körömgomba, évek óta, bőrgyógyász által felírt lakkot használok, és gyógyszert szedek, de nem akar javulni, szerintetek?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 21:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan naív, hogy egy gombás fertőzést vitaminnal kikezelhető . Meg azt sem hiszi el, hogy a fertőzött köröm ugyan úgy nő. Dettó hazugság mind 2. Kivéve a hozzád hasonló naívoknak.
ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha több hónapja szeded a gyógyszert, és évek óta használod a lakkot, akkor lehet, hogy másfajta gomba okozza, mint amire a gyógyszer/lakk való (szomszédom járt így). Ezesetben másik gyógyszerre kellene váltani, ha az sem segít, akkor másik orvos véleményét is kikérni, hátha azért nem használ, mert mégsem gomba.

Én most a teafaolajat fogom megpróbálni, ahogy itt javasolták.

ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Többfajta gomba van, egy adott (gyógy)szer viszont csak egyre jó. Ergo 20-30% az esélye, hogy megoldja. Egyébként nem szép persze, de ezen felül az égvilágon semmit nem okoz. Mint amikor valaki kopasz, vagy előre áll a foga.
ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én még csak most kezdtem el a gyógyszer + ecsetelő kezelést, de két hónap után ellenőrzi a bőrgyógyász, hogy hatásos-e. Gondolom, ha nem, akkor majd kapok másikat.
ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, remelem valamitől már rendbe jön!!!!

Nagyon unom szégyellem! Teljesen szorongok miatta.

A gyógyszert 4hónapja szedem, és a lakkot is annyi ideje használom! Most fogok időpontot kérdezni újból a borgyogyaszhoz, és jön a nyár szerintem jobban járok ha nem rakatok rá gell lakot

ápr. 13. 10:42
 16/18 anonim ***** válasza:
Azt hittem évek óta kezeled! Több hónap kell a gyógyuláshoz, min. 6-10 attól függ milyen gyorsan nő a körmöd.
ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Eddig is kezeltem, de sajnos nem lettek eredmenyeim, így abba hagytam, és újból elkezdtem 4honapja, látok változást, most fogok majd vissza menni a bőrgyógyász, friss laborral, bízok a sikerekben, jön a nyár sajnos gellakkot nem is merek rakatni rá felek hogy rosszabb lesz, mert tavaly ez történt
ápr. 15. 13:58
 18/18 anonim válasza:
Keress egy gyógypedikűröst, hogy lereszelje a körmöd beteg részének felületét leheletvékonyra. Loceryl gyógyszeres körömlakkal kend be heti kétszer. Kéthetente menj el a gyógypedikűröshöz a reszelés miatt, hogy ne puklisodjon vissza a körmöd. Ha nagyon elfásult, szálkás, szálkaként törik a körmöd vége, akkor Canespro kenőccsel könnyen fellazíthatod és leszedheted.
ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!