Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ez az érték? Éhgyomri...

Normális ez az érték? Éhgyomri vércukor 5,1. Evés után 2 órával 5,7

Figyelt kérdés
Reggeli: kávé tejjel+1kocka cukorral, 1 sonkás szendvics paradicsommal, 1 pohár narancslé. Nem ültem igaz,de nem is végeztem fizikai munkát. Elmosogattam, tvztem,hajatvasaltam ennyi. Sima vércukor mérővel néztem,nem terheléses. Annyi volt az "előjele",hogy néha ha éhesebb vagyok akkor leizzadok. Más tünetem nincs. Ez normális érték? Tudtommal ha lejjebb menne,mint az éhgyomri vagy 7,8fölött lenne evés után 2 órával akkor lenne gond.
ápr. 10. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek jó értékek, nem valószínű, hogy gond van a vércukroddal.
ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Normális ez.
ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális. Mérj rá akkor is, mikor tüneteid vannak.
ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A vércukor a mozgáshoz meneküleshez kell, nincs átlag etalon érték , ha nem eszel iszol szénhidratot mézet stb akkor pang ha eszel mozogsz megugrik . Az orvosidiótak gyógyszerügynökök hazug telhetetlen kuruzslók .
máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!