Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van hányingerem reggelente?

Mitől van hányingerem reggelente?

Figyelt kérdés

Majdnem minden reggel úgy kelek fel, hogy hányingerem és hasfájásom van. Először azt hittem, hogy a stressz vagy az izgalom miatt, de nyugodtabb napokon is előfordul sajnos.

Általában zabkását vagy müzlit szoktam enni reggelire, de van amikor még ezeket se tudom megenni annyira rosszul vagyok.

Voltam vele orvosnál de a vizsgálatok nem mutattak ki semmit.

Kipróbáltam azt, hogy hátha ha este eszek "későn" segít, de nem, azt is próbáltam hogy nem eszek, az se hozott semmilyen változást.

Mit tehetnék hogy ne induljon így minden napom?



ápr. 15. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Terhesség? Gyógyszerek mellékhatása?

Éjjeli valami probléma?

ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lehetek terhes, nem szedek gyógyszert se.
ápr. 15. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, mégiscsak a stressz?!

Mi okozhat stresszt? munka/suli, barátok, pasik/csajok, család, önértékelés, jövőkép...


Persze azt sem árt tudni, milyen magas, hány kg vagy, mert akár a folyadék- és/vagy a tápanyagbevitel hiánya is okozhat gondot.

ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mad Max2 ***** válasza:
reflux
ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is reflux-gyanús, próbálj meg valami savlekötőt szedni, pl quamatel, ha segít, akkor reflux.
ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Először azt hittem, hogy a stressz vagy az izgalom miatt, de nyugodtabb napokon is előfordul sajnos."

A stressz nem csak akkor okoz tüneteket, amikor épp stressz alatt állsz. Napokkal később is simán.

De sav/reflux is lehet, főleg ha csak reggel jellemző.

ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szorongás, reflux vagy mindketto
ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!