Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszul szoktam lenni tűszúrás...

Rosszul szoktam lenni tűszúráskor és holnap fogorvoshoz megyek. Melyik lenne a jobb, ha fogászati kezelés előtt eszem valamennyit vagy csak igyak? Több ⬇️

Figyelt kérdés

Szerintem 100%, hogy el fogok ájulni. Nem akarom még le is hányni...


Ráadásul most elég súlyos emésztési problémám is van. Ha egy teát vagy limonádét innék, az elég? Vagy?


Kérlek, indokold is meg a választ, hogy értsem.



ápr. 15. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig eszem előtte, mert utána órákig nem lehet. Hányinger ellen egy szem gyógyszert be lehet venni. Lassan kell lélegezni, hogy ne pánikolj. Kávét, teát, koffeint nem javaslok, növelheti a szorongást.
ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
A hányinger elleni gyógyszerrel vigyázz, nem javasolt, mert adott esetben bezavar az érzéstelenítöbe, jobbik esetben csak nem hat az injekció, rosszabb esetben viszont komolyan bajod lehet a kölcsönhatások miatt.
ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is holnap megyek 10 re.

Csak 1 csésze teát iszom,én sem akarok lehányni senkit.

ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 petraa07 ***** válasza:
Fogászati kezelés előtt minden képen javasolt az evés. Hányinger ellen pedig tud segíteni az orvos.
ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
ápr. 20. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!