Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Speed túladagolás után helyrej...

Speed túladagolás után helyrejövök??

Figyelt kérdés
Három napja kipróbáltam a spurit és mivel nem nagyon vagyok tisztába a drogokkal túlszívtam magamat.(5 hosszabb csík).Minden tünet megvolt h tultoltam hanytam,vert a szivem napokig, fajt a mellkasom. Mostmar a szivem azert lement, sikerult is aludnom ennem, de kib@szottul gyenge vagyok es szedulok es kiszaradtam. Ez meddig fog tartani v valami serulest okozptt??

ápr. 16. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tartós egészségkárosodás egyszeri használattól nem valószínű. Igyál elég vizet, egyél, és aludd ki magad rendesen. Igen, helyre fogsz jönni. (Legalábbis most. Ha ezt még sokszor eljátszod akkor nem feltétlen, illetve ki fognak alakulni más, krónikus problémák.)
ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Túl éled. Így voltam tavaly.

Pánikrohamaim is voltak.

Rohadt fáradt voltam, az autóban nem tudtam megmaradni, soha nem voltam olyan rosszul. 1 hétbe telt helyrerazodnom. Vitaminokat pótold mindent kiszedett belőled a cucc.

Banán, kiwi, mandarin toljad lefelé..

D vitamin,B vitaminok, mindenféle vitamint szedj.

3 ejszakán 10 perceket aludtam, egyszer arra keltem fel úgy ver a szívem, hogy el fog vinni, mentőert könyörögtem. Nagy nehezen helyre hittem és SOHA TÖBBE. Egyszer próbáltam.

Nem szabad ilyen cuccokat nyomni..

ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Előző vagyok

Magnéziumot mindenképp, igyál sok vizet, friss levegőn legyél többet, és sétálj, mert még pörget a cucc.

Nagyon sok volt elsőre az 5.. nekem 3 volt, szerencséd amúgy, hogy nem kellett mentőt rad hívni.

ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne legyél magadba, barát, családtag valaki legyen melletted, h nyugodtnak érezd magad úgy kicsit aludni is fogsz tudni.
ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!