Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az rossz ha valerinat egyszerr...

Az rossz ha valerinat egyszerre veszek be nospaval?

Figyelt kérdés

anyukam azt mondja mindig h hogyha bevettem a valerinat es nem mulik a gyomorgorcs stb legalabb fel orat varjak mire beveszem a nospat. de ha nagyon rossz egyszerre szoktam bevenni.

es ha tul sokszor veszek be nospat ahoz kene ilyen gyomor vedo gyogyszer is? (vagy nemtudom pontosan mi a neve ennek, de az eros gyogyszerekhez szoktak adni olyat. tudom hogy a nospa magaba nem olyan eros hogy kelljen, de gyakran van hogy egyszerre veszem be/hogy nospat veszek be)



#No-spa #gyomorgörcs #gyomorvedo #gorcsoldo
ápr. 17. 10:26
 1/4 A kérdező kommentje:
kihagytam, hogy altalaban etgyomorra veszem be, tudom hogy ez mar magaban is rossz
ápr. 17. 10:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az a Valerina? A valeriánának (macskagyökér) vagy hasonló nevű készítményeknek enyhe nyugtató, szorongáscsökkentő, altató hatása van, miért azt veszel be gyomorgörcsre?


Egyáltalán mi ez a gyomorgörcs, milyen gyakran van, mitől, mikor?


Rendszeres gyomorgörcsre nem Nospát kapkodunk be, hanem orvoshoz megyünk vele.

ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem gyomorgorcsre veszem be hanem nyugtatonak. de amikor nagyon rosszul vagyok es mar a gyomrom is gorcsben van beszoktam venni egy nospat is. de nem ez volt a kerdes, hanem hogy egyszerre bevehetoek e?
ápr. 17. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a használati útmutatókat, de valószínűleg be lehet venni együtt őket. Viszont egyrészt a Valeriánát folyamatosan kell szedni, egy-egy szem bekapkodva szart sem ér, másrészt ha rendszeresen ennyire rosszul vagy a stressztől, idegességtől (?), akkor orvoshoz kéne menni (pszichológus), nagyon nem tesz jót a Nospát csak úgy bekapkodni, ráadásul NEM erre van kitalálva, görcsoldó, de neked nem görcseid vannak, hanem a stressztől fáj a gyomrod. És igen, éhgyomorra meg aztán pláne ne vedd be.
ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!