Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiatal fiúk! Elgondolkoztatok...

Fiatal fiúk! Elgondolkoztatok már azon, hogy milyen öregemberek lesztek (ha megéritek)?

Figyelt kérdés
vagyis milyenek lesztek öregkorotokban

ápr. 17. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Persze, nekem az ilyen kocsmába járó idős alkesz élet jönne be a nyugdíjat szétverem pár nap alatt utána meg iszom a kannás koccintos bort meg a pancsolt szeszt ha kell bealszok esténként az udvaron vagy az utcán padokon meg a helyi kocsmába verekedek bicikliről lerepülök részegen meg ilyenek 👌😎
ápr. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

23 vagyok jelenleg


Hát nem tudom, hogy nyugdíjam lesz e még. Ha lesz nyugdíjam akkor az a bácsika akarok lenni aki majdnem minden nap a Tiszán horgászik. Saját etetett helyem lenne, saját csónak, stb..

Az alkoholt én sem vetem meg, valószínűleg az estéimet képezné 1-2 doboz sör megivása és közben meccs nézés.

Ha lesz sok pénzem akkor pedig minden hónapban tartok egy olyan napot amikor elmegyek kórházakba és adományozok. Vagy rászorulóknak adományozok.

Sokat akarok majd kirándulni is a majdani feleségemmel. Vannak tervek.



Hát ha meg nem lesz nyugdíj akkor vagy az OMSZ-nál leszek még kivonuló tiszt ha csak addig meg nem unom. Esetleg ha lesz még jövője ennek én gondoltam arra is, hogy idősebb koromra elmegyek taxizni. Vagy alapítok egy saját vállalkozást valamilyen formában. Talán ez utóbbi a legjövedelmezőbb ötlet.


Majd kiderül:)

ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!