Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy valakinek...

Létezhet olyan, hogy valakinek 40 körül még nincsenek gerincproblémái?

Figyelt kérdés
hátfájás, vagy rosszabbak... létezhet, hogy valaki rendben van ekkor is, ilyen téren?
ápr. 19. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Annyi eszetek van nektek fideszeseknek, hogy állatkertben lenne a helyetek. Annyi a szintetek hogy sorosgyurcsánybrüsszel...
ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lol ezt nem ide akartam basszus hanem a politikába.... csak egymás mellett volt megnyitva és nem nyomtam át
ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

gondolom a "gerinc" és a "fidesz" közötti kapcsolat miatt került ide ez a válasz :D (ja nem ide)


ne töröljétek ki, ezen még jókat vidulhatnak mások is

ápr. 19. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
40 éves férfi vagyok. Semmi hátfájás vagy ilyesmi. Mondjuk én sokat mozgok, hetente átlagosan kb. 50 km-t futok.
ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
62%
Igen vannak gerinc probléma nélküli emberek.
ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Párom idén lesz 40 éves. Semmi ilyen problémája sincs.
ápr. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erősen életmódfüggő, az átlag, modern életmód nem barátja az emberi csontozatnak, mozgásszerv-rendszernek, vázizomzatnak, ugyanis sem a sok, folyamatos ülés, sem a sok, folyamatos állás nem tesz jót.


Van egy csomó dolog, amit meg lehet tenni a gerincünk védelme érdekében, sajnos a sport, mozgás az egyik, tetszik-nem tetszik.


Nagyon sok ismerősömnek semmi baja a gerincével 40 fölött sem (nekem és férjemnek sem), de vannak ismerőseim, akik velem kb. egykorúak vagy még fiatalabbak is és, igen, van bőven problémájuk.

ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!