Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szedhetem tovább a cataflamot?

Szedhetem tovább a cataflamot?

Figyelt kérdés
2 hónapja kb szedtem a a fogamra 1 hét alatt majdnem egy doboz a 25ml-s elment.. aztán abba hagytam most újra kell szednem mert nem bírom ki a fogfájásom 5 napja szedem most próbalom csökkenteni hogy napi 2tőt vegyek be de félek ha folytatom a szedését valami bajom lesz tőle.. lehet tőle valami?
ápr. 19. 23:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak ez az egy gyógyszer képes enyhíteni a fogfájásomon
ápr. 19. 23:11
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat 25mg*
ápr. 19. 23:13
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem erről egy orvos vagy egy gyógyszerész véleményét kellene inkább kikérned.
ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Igen, függőséget okoz. Ezért kapható kizárólag vényre.

Rendkívül erős gyógyszer, és tönkreteszi a gyomrodat hosszútávon.

Mindenképp keresd fel a háziorvosodat ezekkel a problémákkal.

ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne csodálkozz, ha nemsokára jelentkezik valami jó kis májelégtelenség. Mi lenne, ha a szerveid kinyírás helyett felkeresnél 1 fogorvost?
ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kezelés után kezelés folyamatban.. járok én kedves ;)
ápr. 19. 23:25
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Gyomrodat kicsinálja. Én több hónapig szedtem napi kettőt, aztán gyomorgörcsöm lett és nem szedhettem többet. De amúgy egész jól megúsztam mert ki is tudja lyukasztani a gyomrot, nem szabad hosszú távon szedni.
ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Valószínű abba is hagyom a szedését csak sajnos akkor meg a fogam. És ugye mindig a következő kezelésekig szerettem volna kihúzni fájdalom nélkül :/
ápr. 20. 00:06
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Annyira nem kell fosni a cataflamtol, pláne a 25 mg-ostól.


Menstruációs fájdalmakra nekem csak ez működik sajnos, más gyógyszer miatt kb. havonta néznek nálam máj és vese paramétereket és minden rendben.


Mert a diklofenák, az nem máj, hanem vesekárosító, figyelni kell arra, hogy elegendő folyadékot vigyél be mellé. Tartós szedése mellett gyomorfekélyt okozhat (mint minden más nem szteroid fájdalomcsillapító), ezért ne vegyél be túl sokat, túl sokáig. Ha fáj a hasad, állj le vele, ennyi.


Az, hogy havonta 4-6 szemet beveszel 2 nap alatt nem fog gallyra tenni.

ápr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!