Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már vagy 1 éve van aranyerem...

Már vagy 1 éve van aranyerem kb fél évig csak dudor volt nem foglalkoztam vele most előjött megin és nagyon fáj valami házi praktika hogy elmúljon? kritikákat nem kérek orvoshoz nem akarok menni mert nagyon félek tőlük

Figyelt kérdés
ápr. 21. 14:43
 1/5 A kérdező kommentje:
És a szüleimnek se akarom elmondani
ápr. 21. 14:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Több ivás és több zöldség, gyümölcs fogyasztása. Mozgás.
ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárból kúp. Rendbe fog hozni.
ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lett aranyered?

Sok rost fogyasztása, kerüld a banánt, tejet, krumplit, rizst, kekszet.

Igyál 100%os gyümölcslevet, legjobb barack. Igyál sok folyadékot, levest egyél. Könnyű ételeket, zöldségeket

Én sem mertem elmondani a szüleimnek, csak akkor amikor már nagyon rossz volt a helyzet. Felírtak egy kúpot és minden helyrejött. Vegyél rá krémet és a táplálkozásra figyelj!

ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Orvoahoz amúgyis csak azért érdemes menni hogy kizárja a rákot, polipot és hogy biztosan aranyérrel van dolgod.


Amúgy meg csak tüneti kezelést kapsz, azaz kúp, krém.


2x voltam idén magánnál, mert hiába kúpozok 2 éve nem használ. Megvizsgált újjal, azzal a kis géppel, és továbbra is a kúpot erőltette, ahelyett hogy végleges megoldást kaptam volna. Azóta is fáj, vérzek. Mind ezt 70 ezerért.

tegnapelőtt 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!