Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Balaton körbebiciklizéséhez...

Balaton körbebiciklizéséhez tippek/tanácsok?

Figyelt kérdés
Barátaimmal szeretnénk körbebiciklizni a balatont, 3-4 napra gondoltunk, higy legyen időnk nézelődni is.
2017. dec. 6. 23:03
 1/7 anonim válasza:
79%
Mindenképpen jó tanács, hogy ne próbáld meg levágni az utat, főleg, ha nem tudsz úszni! ;)
2017. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
230km /4 kb 60km/nap, az meg kb semmi, gondolom szállásotok van, innentől kezdve nem tudok nem felesleges tanácsot kitalálni... vigyetek magatokkal pénztárcát meg telefont és nézzetek ki pár boltot ahol árulnak gumit,javítókészletet, ha esetleg nem lenne alap, hogy hordtok ilyet magatoknál... amúgy én már bmx el is kerültem 3nap alatt. 16 évesen.
2017. dec. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tothp ***** válasza:
Én kerülném a főszezont. Sok helyen a strandolókkal együtt kel vonulni
2017. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mi úgy csináltuk a 3 napost, hogy Kaposvárról vonattal mentünk

1. Fonyód - Keszthely - Badacsony vissza Fonyódra hajó.

2. Fonyód - Szántód - komp - Tihany - Badacsony - Fonyód

3. Szántód - Tihany - Füred - Fűzfő - ... - Földvár.


Ha jártatok már a Balatonon, ismeritek valamennyire, akkor 3 nap elég.

Ha nem, akkor érdemesebb elmenni 1 hétre és a parttól távolabbi dolgokat is megnézni.

Főszezonban fürödni, meg inni kell menni. Kerékpárpzni csak június közepéig és augusztus 20 után. Rengetegen vannak, nem lehet haladni.

2017. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én kerültem már meg 1-2 és 3 nap alatt is.

A három naposak júliusban történtek.

Egyszerű tanácsaim vannak:számodra megfelelő és jó műszaki állapotú kerékpár amin kibírod azt a néhány órát.

Védekezni kell az erős napsütés ellen,legyen esőkabát,mindig legyen nálatok víz vagy vagy egyéb innivaló(izotóniás ital ice tea stb).

Tartalék belső,szerszám ajánlott.

Útközben nem érdemes piázni mert az szárít és elveszi az energiát.

Kb ennyi elég...

2017. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]


Érdemes szél előrejelzést nézni és szélcsendes napokat keresni vagy a szembeszelet inkább a túra elején letudni. A vége felé, fáradtan már nem az igazi.

2017. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyáron mi főleg éjszaka szoktunk menni, de vagy 8 óra alatt letudjuk az egészet, vagy 2 napos 1.nap hajnali indulással délelőtt 10kor érkezünk székesfehérvárról keszthelyre, másnap pedig este 7-8 as indulással 2-fél3 kor érkezünk székesfehérvárra.
2017. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!