Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gym Beam Carnitine tabs...

Gym Beam Carnitine tabs 1000mg tablettát szedhetem porítva, vízben elkeverve? Ettől romlana a hatása?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudom lenyelni, mert nagy, nincs bevonva filmréteggel, amitől jobban lecsúszna, és a tabletta élei is karcolják a torkomat, a nyelőcsövemben is lassan megy le, és közben nyom... Kettétörve sem az igazi. Viszont árban ezt találtam a legolcsóbbnak. Kipróbáltam porítva, vízben, savanykás italt kaptam, így simán működne a dolog.

2020. máj. 10. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyél p.ci.

Én a régi sciteces multi packet egyben nyeltem le, az kb vagy 6-8 tabletta, plusz bedobtam mellé még 2 biotech supet fat burnert meg 2 probiotikumot.

Én sem hittem el, és mindenki nézett hogy wtf, de simán lenyeltem :D


Szerintem ha porítod nem lesz ugyan az a hatása, gyorsabban is felszívódik vagy gyomorsav szétmarja és máshol néne felszívódjon, nem tudom, de tuti, hogy nem véletlen a tabletta, vagy ha port veszel, akkor port veszel. Ez olyan mintha szopogató tablettát lenyelnél, annak sem lenne értelme.

2020. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!