Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hete szenvedek az osempic...

2 hete szenvedek az osempic mellékhatások miatt.Voltam házi orvosnál vele voltam sürgősségi ügyeleten.Most vissza jöttem a diabetológushoz.7:40-töl még mindig várok.Allitólag hasnyálmirogy gyulladásom van.Miert ilyen a rendszer?

Figyelt kérdés

Múlt héten nem tudtam jönni a diabetikus dokihoz szabadságon volt. Házi orvos azt mondta hasnyálmirigy gyulladás az osempic miatt.de ö sem küldött el se laborba se ultrahangra sehova.

Ügyeleten legalább labort kérték..


máj. 27. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
De mi a f#szért mész el az ügyeletre, két hete fennálló problémával. Az ilyen hülyék terhelik le állandóan a rendszert. Azt csak remélni merem, hogy tényleg szükséged van arra a gyógyszerre, es nem csak a "divat" miatt irattad ki! Eszem megáll...
máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tényleg cukros vagyok.


2 ha a diabetikushoz nem tudok eljutni és házi orvos által javasolt dolog nem jött be akkor csak elmentem hétvége kellős közepén.

máj. 27. 16:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az igazán hasznos választ
máj. 27. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ügyelet és SBO NEM arra van, hogy egy kéthete fennálló problémával foglald a helyet a valóban komoly esetek elől.


Bőven ráért volna hétfőig, csak ugye az emberek zöme olyan sötét, hogy az valami félelmetes és azt hiszik, az ügyelet azért van, hogy bármilyen kis szarral odamenjenek.

Hát nem.

máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!