Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köldök piercinget szeretnék a...

Köldök piercinget szeretnék a télen. Előre megvettem a pc-t de bizsusba viszont orvosi acél. Jól tudom, hogy ha a helyszinen veszem a pc-t azis acél és jóval drágább?

Figyelt kérdés

Lényegébe a kérdésem az lenne, hogy van-e különbség a bizsusba vett orvosi acél és a pc studióba megvett acél pc között.És akinek van köldök pc-je annak szúrták vagy lőtték? Van különbség a kettő közt? Válaszokat köszönöm!

L/17


2010. okt. 30. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A bizsuban vett, és a helyszínen vett között a különbség a higiénián alapul, jobb esetben. Nekem fülpiercingem volt, de tudtommal a lőttnél rögtön bekerül a cucc a köldöködbe, míg a szúrtnál külön teszik bele ugye. Nekem szúrták, a helyszínen vettem pc-t, 2 hónap kórház után úgy néz ki a fülem, mint Frodóé kicsiben. sok szerencsét! 20/L
2010. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs különbség a 2pc között,mindegyik orvosi fémből van:)És tényleg drágább ha a stúdióban veszed meg!Nekem szúrták,de lidokainnal előtte elérzéstelenítették,így nem éreztem semmit:)Utána egy nagyon picit éreztem amikor elmúlt az érzéstelenítő,és ecsetelnem kellett!
2010. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2x is szúrták (az elsőre allergiás lettem, ki kellett venni és megvárni, míg begyógyul). A helyszínen vettem meg a pc-t. Már 5 éve van és imádom... Nem szívesen válnék meg tőle. Ja, és nekem nem érzéstelenítették.

23/L

2010. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!