Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi egy üveg vágta seb...

Mennyi egy üveg vágta seb gyógyulási ideeje?

Figyelt kérdés

belementwm az ablakba. a jobb kezem a tenyerem bánta. úgy néz ki, h ott az életvonalnál van a bör teeljesen felvállva. itthon nem akart elállni, sebészeten nem engedtem varrni csa ragasztották. be van kötve kötés nem ázott át de látszik h vérrzett még. nem lehet mély de az tény h ömlött.

az ilyedtségtől nem faggadtam a dokit. szerintetek mikor tudok dolgozni? és mikortól használhatom a kezem h ne válljon fel?


2010. okt. 31. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 hét.
2010. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem lenne baj... minél előbb annál kevésbé idegesítő a helyzet
2010. okt. 31. 23:48
 3/11 anonim ***** válasza:

uramisten :O

szegény, velem is hasonló volt 9 éve, én üvegajtón estem át, több mint 40 varrat + műtét. Ha "csak" ragasztották nem lehet olyan mély, a fontos hogy tartsd szárazon és pihentesd sokat és kérdezd meg a háziorvosod még hogy mikor ajánlja hogy menj dolgozni, fontosabb hogy gyógyulj meg.

Jó bulást:)

2010. okt. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23:49-es vagyok nekem suli vége felé történt, és belelógott a gyógyulás a szünetbe, úgy 1,5-2-2,5 hónap között. Május végén történt a baleset.
2010. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 hónap? Az elég durva. A műtéteknél is 1 hét után szokott lenni a varratszedés...
2010. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23:49-es vagyok az a teljes gyógyulási idő de nekem mélyebbek voltak a sebek és olyan 10 nap után szedték ki a varratokat.
2010. nov. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23:49 vagyok a külső sebek gyógyulását is beleszámítottam.
2010. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
uram isten. ne rémisztgessetek, elég durvákat írtok. :(
2010. nov. 1. 13:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Szervezettől függ. Egy ilyesmi nekem egy hét alatt rendbe jönne, nagyapámnak elgennyesedett volna, és hónapokig kinlódott volna vele.

Ja, hogy nyoma se látszodjon-tehát teljes külszini gyógyulás-hónapokig tart.

Szerintem is egy-két héten belül használhatod a kezed

2010. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én egy poharat törtem el mosogatás közben, jó mélyen szétvágtam a kezem, az úgy 2 hét alatt gyógyult be :)
2010. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!