Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnos azthiszem nagyon...

Sajnos azthiszem nagyon rászoktam az alkoholra egy héten kétszer megiszok egy üveg pezsgőt! Mit tehetnék ellene hogy mondjuk csak havonta egyszer pezsgőzzek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
hát, havonta csak egyszer vegyél. Amúgy ismerek én olyat, aki naponta iszik egy ü pezsgőt.
2011. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,de sajnos egyszerűen gondolok egyet és veszek magamnak és hozzászoktam hogy úgy főzök takaritok ,tehát sajnos ez már úgyérzem hozzászokás:(((
2011. aug. 25. 08:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, ez velem sörrel van... Főzéshez elengedhetetlen...:D
2011. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De egy üveg pezsgő?Az már nagyon sok nem?Lehet hogy alkoholista vagyok?Mondjuk pezsgőn meg sörön kivül mást nem tudok meginni!De szerinted mi az a határ amikor már túlzásba viszem?Heti 3-4alkalom?
2011. aug. 25. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Hát, elég sok ez tényleg...Heti egyszeri jobb lenne, esetleg kétszer:)
2011. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te mennyi sört szoktál meginni?
2011. aug. 26. 07:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma péntek van és pont azon gondolkozok hogy veszek egy üveg pezsgőt hogy egy kicsit jólérezzem magam!Úgye milyen gáz?
2011. aug. 26. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!