Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 2 üveg sör jelenti azt...

Napi 2 üveg sör jelenti azt hogy alkoholista a párom?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 06:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Ezek szerint te nem láttál még alkoholistát! :D Ne viccelj már!? 2 üveg sört én is megiszom sőt ha úgy tartja a kedvem veszek egy 2L-es Kőbányai világost és egyszerre szinte megiszom mindet, de az nem minden napos, berúgni nem szoktam, de főleg ha munka után van az a sör akkor az szinte jár! :D
2011. szept. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha ideges lesz, feszült, amikor nem ihatja meg a napi adagot.Akkor kezdj aggódni!Addig belefér. Egyedül iszik vagy haverokkal?
2011. szept. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Ezt lehet bárminek nevezni, de az biztos, hogy kívánja az alkoholt. Ugyanúgy, mint aki kívánja az édességet, azt is akoholistának tekinthetjük, mert a cukor a szervezetben alkohollá alakul. Tehát a függőség megvan.
2011. szept. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Igen, alkoholista. Sajnos az alkoholizmus olyan, hogy amíg az igazán nagy baj be nem következik, addig nem látszik semmilyen tünet. Ez évtizedekig is eltarthat... Viszont alkoholista, ez biztos. Jobb lenne most leszoknia, mert később amikor már maradandó károsodást szenvednek a belső szervei, sokkal nehezebb lesz majd leszokni.
2011. szept. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

6:57-es, nagy butaságot írtál. hogy lenne alkoholista, aki csokifüggő?!! és a csoki, hogy alakulna át alkohollá?!!

az alkohol szénhidrát, ami zsírrá alakul,mint ahogy a csoki is. hízni viszont lehet mindkettőtől...

a kérdésre, ha megiszik a párod naponta 2 üveg sört, nem alkoholista, váljék egészségére.

napi 2 -3 deci minőségi bor is belefér az egészséges életmódba.

2011. szept. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Amit leírt minden igaz! A cukor is alkohol...
2011. szept. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Valóban keletkezik etil-alkohol az emberi szervezetben is. De ez nem jelentős mennyiség, különben non-stop részegek lennénk. (Abba gondolj bele, hogy minden szénhidrát, amit megemésztesz végül glükóz lesz. Akkor egy szelet kenyértől be lehetne rúgni.)

A cukor-alkoholok pedig egy külön szerves anyag kategória.

[link]

2011. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Igen, azt szokták mondani, hogy a napi 1 pohár is alkoholizmust jelent. A rendszer miatt. Bár én nem tartom annak. Ez is más kérdés. Pont 1 hónapja volt egy olyan 2 hetes időszakom, amikor naponta megittam 1-2 doboz ízesített sört. Aztán egyik este azt vettem észre, hogy nem kell. Na de akkor ez is az?

Ja és a másik amit szeretek, amikor azt mondják, hogy aki 1 hónapban 1-2 alkalommal elmegy bulizni és akkor iszik bizonyos mennyiséget, az is alkoholista. Ő meg a bulihoz köti a függőséget.

Én marhaságnak tartom.

2011. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
34%

Suliban a Tesitanarno nagyon fontosanak tartotta a drog, alkohol, es szexualis zaklatassal foglalkozo temakat, es O ugy tanitotta, hogy 2fajta alkoholista van: -aki azt mondja magarol, hogy nem az, hisz csak egy nap egy pohar bort/uveg sort.. iszok meg

-es az, aki tudja magarol, hogy alkoholista. Hogy akar e elvonora jarni vagy nem, az az O dolga. De tudja, hogy alkoholista.

Ezeket nem en talatam ki, hat nem tom, hogy van. De a suliban biztos nem mondhatnak olyat, ami nem igaz. Nem tom....

Ezekszerint az, szerintem. Szoritok, hogy probalja csokkenteni az alkoholfogyasztast!

22/l

2011. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
aki napi szinten iszik, alkoholista!
2011. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!